O mnie

Interesuję się makijażem odkąd pamiętam. Jest on moją największą pasją. Z upływem czas stał się moją pracą, co powoduje uśmiech na mojej twarzy.

Jestem samoukiem, dzięki samozaparciu i motywacji nabyłam odpowiednią wiedzę, aby móc wykonywać makijaże, co za tym idzie – uszczęśliwiać kobiety i sprawiać, aby odkrywały własne piękno.

Uczęszczałam do studium kosmetycznego, gdzie nabyłam wiedzę w zakresie prawidłowej pielęgnacji, która jest podstawą również przy wykonywaniu makijażu oraz osiągnięciu nieskazitelnego wyglądu.

Miałam przyjemność pracować dla profesjonalnych marek makijażowych.

Zostałam certyfikowanym wizażystą marki Laura Mercier przechodząc I etap certyfikacji „Flawless Face”, dotyczący osiągnięcia nieskazitelnego efektu makijażu ‘makeup no makeup’, który jest sztandarowym makijażem tej marki.

Aktualnie zajmuję się wykonywaniem makijaży, biorę udział w pokazach, eventach i sesjach zdjęciowych.

Jestem indywidualistką i tak samo szczególnie traktuje każdą klientkę, aby jak najlepiej podkreślić to, co w niej najpiękniejsze i sprawić, by czuła się wyjątkowo.

Utożsamiam się ze słowami słynnej makijażystki gwiazd Laury Mercier „To co czyni Cię niepowtarzalną sprawia, że jesteś piękna”.

W swojej pracuje stosuje kosmetyki najlepszych, profesjonalnych marek takich jak Chanel, Dior, La Prerie, La Mer, Sisley, Laura Mercier, Tom Ford, Clarins, Urban Decay, Make Up For Ever, Estee Lauder, Smashbox, Giorgio Armani Cosmetics, Becca, Nars, MAC, Marc Jacobs, Too Faced, The Balm, Tarte, Kat Von De i inne.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty osoby indywidualne jak i firmy.

Zobacz portfolio